Αρχική Σεμινάρια-Ημερίδες Ημερίδα στις 16.03.2016 με θέμα «Φωτογραφία και Αφήγηση: η εικόνα ως μυθοπλαστικό και αφηγηματικό υλικό»
Ημερίδα στις 16.03.2016 με θέμα «Φωτογραφία και Αφήγηση: η εικόνα ως μυθοπλαστικό και αφηγηματικό υλικό» PDF Εκτύπωση E-mail
Πέμπτη, 07 Ιανουάριος 2016 15:40

Ο Πανελλήνιος Όμιλος Φίλων Αφήγησης (Π.Ο.Φ.Α. www.pofa.uth.gr ), η Κατεύθυνση Λογοτεχνίας και Παιδικού Βιβλίου, του Εργαστηρίου Λόγου και Πολιτισμού του Π.Τ.Π.Ε.Ε του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και το Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Πρωτοβάθμιας και Προσχολικής Εκπαίδευσης Ν. Μαγνησίας, διοργανώνουν ημερίδα με θέμα «Φωτογραφία και Αφήγηση: η εικόνα ως μυθοπλαστικό και αφηγηματικό υλικό». Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στο Πανεπιστήμιο του Βόλου (Κτήριο Παπαστράτος) την Τετάρτη 16 Μαρτίου 2016. Λεπτομέρειες και πληροφορίες θα αναρτηθούν τέλους Ιανουαρίου στο site του ΠΟΦΑ. Τηλεφωνικές πληροφορίες στην κ. Κονταξή στο 24210 74744, ώρες από 10-13:00. Στο πλαίσιο της ημερίδας θα λειτουργήσουν και 2 εργαστήρια με περιορισμένο αριθμό ατόμων και για τη συμμετοχή απαιτείται δήλωση/εγγραφή συμμετοχή.